Skip to content

Partnerzy zewnętrzni

Irena Piankowska

radca prawny

Irena_Piankowska

Do głównych obszarów jej praktyki należą: sądowe postępowanie egzekucyjne, prawo rodzinne, prawo cywilne i ochrona zdrowia psychicznego. Autorka publikacji z zakresu sądowego postępowania egzekucyjnego i ochrony danych osobowych. Członek OIRP w Gdańsku.

Patrycja Cydejko-Stachowiak

radca prawny

patrycja

Prowadzi kancelarię prawną dla twórców kultury, biznesu i online. Doradza branży kreatywnej w zakresie prawa autorskiego, znaków towarowych, ochrony marki i wizerunku oraz działalności online.

Na blogu www.tworcawprawie.pl dzieli się wiedzą prawną przydatną każdemu twórcy. Autorka e-booka „Jak legalnie korzystać z obrazków z Internetu?”.

cydejko-stachowiak.pl

Izabela Kaźmierczak-Kamiennik

prawnik

Izabela

Do głównych obszarów jej praktyki należą: prawo pracy, ochrona danych osobowych i e-commerce. Autorka publikacji z zakresu prawa pracy. Specjalistka ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku ochrona danych osobowych i bezpieczeństwo teleinformatyczne w biznesie. W swojej praktyce stawia na przekazywanie wiedzy prawniczej w prosty i przystępny sposób.

Katarzyna Nowak

web& graphic designer

kasia-mediainmotion

Na co dzień tworzy unikalne miejsca w sieci (strony internetowe / sklepy online / platformy kursowe). Kasia zajmuje się również aspektami technicznymi, składaniem e-booków i dbaniem o wizualną oprawę graficzną marki.

mediainmotion.pl

Ewelina Mikołajczyk

—-

ewelina

Wirtualna asystentka, której ambicje skierowane są w stronę kariery jako social media ninja oraz project managerka. Pasja do tworzenia wartościowych treści na platformach społecznościowych jest zbieżna z moją działalnością edukacyjną. Jest przekonana, że edukacja prawna może być ciekawa, dostępna i przekazana w kreatywny sposób. Oprócz pracy zawodowej rozwija sklep z plakatami cyfrowymi – Posteria Design.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Napisz do mnie, wskazując swoje doświadczenie oraz zakres specjalizacji.

19_Natalia_Stojanowska
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Korzystając z formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie.

Administratorem danych osobowych jest Natalia Stojanowska, NIP: 7422025606. Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby skontaktować się z Tobą oraz udzielić odpowiedzi na zadane przez Ciebie zapytanie. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.